Najnowsze Artykuły

Pracownik Biurowy


Opublikowany dnia: 2019-12-08
Przeczytano: 847
Autor: Barbarella
Opublikowany w kategorii: Reklama w biurowcach
Pracownik Biurowy

Pracownik biurowy

przebywa w centrum biznesowym co najmniej 8 godzin dziennie.

Na każdym kroku towarzyszy mu znana reklama, w recepcji znajduje się lightbox, monitor w holu a w windzie wisi plakat. Wielu jest tak przyzwyczajonych do oglądania takich reklam i po prostu nie zwracają na nie uwagi. Ani statyczne media, ani dynamiczna reklama nie mogą tego zmienić.

Na ratunek przychodzą alternatywne opcje reklamowe. Narzędzia, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także pozwalają dostać się bezpośrednio do biur.

Świetnym sposobem na dotarcie do osoby jest czas jej odpoczynku. Kiedy pracownik jest spokojny i ma dobry humor, decyduje się na filiżankę kawy lub herbaty. Jest to świetny moment, aby mu coś zaoferować.

Wiele biurowców ma automaty do kawy i przekąsek. Reklama może być umieszczona z boku lub z przodu automatu. W zależności od wielkości i struktury urządzenia naklejka może mieć wymiary do 1,8 x 1 m.

Koszt takiego umieszczenia reklamy jest mniejszy w porównaniu z tradycyjnymi formami reklamy. Ponadto możesz nagrać filmik wyświetlany na monitorze automatu. Podczas przygotowywania kawy twoja reklama zostanie obejrzana.

Osoba, która kupiła kawę, nawet nie podejrzewa, że ​​ma reklamę na filiżance. Reklama może być również umieszczona na kubku kawowym, plastikowym lub papierowym. Rozmiar pola reklamowego jest niewielki, ale staje się to rodzajem reklamy „chodzącej”.

Pracownik prawdopodobnie zabierze ze sobą szklankę do biura. Takie reklamy mogą również zobaczyć jego koledzy. Koszt robienia reklam na kubkach jest niewielki a może okazać się bardzo korzystny.

Innym niestandardowym sposobem „przejścia” na reklamę w biurowcach za stosunkowo niewielkie pieniądze jest reklama na dozownikach wodnych.

Takie reklamy pozwolą nie tylko „wejść” do budynku biurowego, ale także będą stale znajdować się w publicznym postrzeganiu wszystkich pracowników biurowych. Dystrybutory wody z 19 litrowymi butlami to duże pole reklamowe. Dostępne formaty takiej reklamy to kwadratowa naklejka lub taśma samoprzylepna.

Biografia Autora

Ten użytkownik nie przesłał jeszcze swojej biografii

Komentarze do artykułu
Podobne artykuły
Przeszukaj Fora
Najnowsze zajawki na Forum
Autor Ostatnia odpowiedź Tytuł Posty
Autor Ostatnia odpowiedź Tytuł Posty
Najpopularniejsze Artykuły
Szukaj Artykułu
Kategorie Artykułów
0 Domowy biznes 0 Etyka 0 Kariera 0 Mały biznes 0 Marketing 0 Networking 0 Obsługa klienta 0 Przedsiębiorcy 0 Public Relations 0 Sprzedaż 0 Zarządzanie
0 Aukcje 0 Bezpieczeństwo 0 Blogowanie 0 Domeny 0 E-commerce 0 Ebooki 0 Email Marketing 0 Facebook 0 Fora 0 Generowanie ruchu 0 Google 0 Hosting stron 0 Internet Marketing 0 Podkasty 0 Programy partnerskie 0 Projektowanie stron 0 Promocja strony 0 RSS 3 SEO 0 Spam
0 Architektura krajobrazu 0 Bezpieczeństwo w domu 0 Ciąża 0 Dzieci 0 Hobby 0 Majsterkowanie 0 Mój Ogród 0 Opieka rodzicielska 0 Projektowanie wnętrz 0 Wakacje 0 Zwierzęta
0 Duchy i zjawy 0 Historia stworzenia 0 Literatura 0 Magia 0 Okultyzm 0 Przepowiednie 1 Religie 0 Wierzenia
0 Fundusze inwestycyjne 0 Inwestycje 0 Kredyty 0 Leasingi 0 Nieruchomości 0 Podatki 0 Pożyczki 0 Ubezpieczenia
0 Stare cywilizacje
3 Bezpieczeństwo informacji 0 Gry 0 Hakowanie 1 Kryminalistyka komputerowa 0 Laptopy 6 Odzyskiwanie danych 0 Oprogramowanie 0 Sieci komputerowe 0 Urządzenia komputerowe 0 Urządzenia przenośne
0 Biżuteria 0 Buty 0 Odzież 0 Światowe trendy
1 Drony 0 Medycyna nowoczesna 0 Roboty 0 Techologie 3D
0 Elektroniki użytkowej 0 Nowości filmowe 0 Produkty cyfrowe 0 Recenzje muzyki
1 Reklama na Bilbordach 0 Reklama na dworcach 1 Reklama na lotnisku 1 Reklama na telebimach 0 Reklama na uczelniach 1 Reklama w autobusach 1 Reklama w biurowcach 0 Reklama w galeriach handlowych 0 Reklama w komunikacji miejskiej 1 Reklama w Media Expert 0 Reklama w metrze 1 Reklama w paczkomatach 0 Reklama w PKP 0 Reklama w placówkach medycznych 2 Reklama w tramwajach
0 Najlepsze smartfony 0 Premiery i wydarzenia 0 Zabezpieczenia
0 Budowanie sylwetki 1 Choroby 0 Depresja 0 Dolegliwości kobiet 0 Lekarstwa 0 Medycyna alternatywna 0 Medytacja 1 Odżywianie 0 Piękno 0 Problemy męskie 3 Rak 0 Skażenie 0 Sny 0 Stomatologia 0 Suplementy 0 Trądzik 0 Utrata masy ciała 0 Yoga
0 UFO
Najnowsze Posty Bloga
Przeszukaj Blog
Odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych
Odzyskiwanie danych z macierzy
Odzyskiwanie danych z macierzy
Odzyskiwanie danych z telefonów
Odzyskiwanie danych z telefonów
Odzyskiwanie danych z kart Flash
Odzyskiwanie danych z kart Flash
Odzyskiwanie danych z dysków SSD
Odzyskiwanie danych z dysków SSD
Informatyka śledcza
Informatyka śledcza
Polecani Autorzy Artykułów
Autor:  Barbarella
Dołączył:  2013-02-24
Artykuły:  0
Autor:  Liqido
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  0
Autor:  Dawidof
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  3
Autor:  Simpatico
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  9
Autor:  Mink2014
Dołączył:  2019-10-23
Artykuły:  0
Polecane Posty Bloga
Polecane Artykuły
Archiwum Bloga